Автосумка гамак для перевезення і перенесення собак і котів Гармонія синя




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Автосумка |
| Матеріал | Плащова тканина |
| Сезон | Круглий рік |
Авто-сумка Гармонія - для малих порід собак і котів. Плащена непромокана тканина всередині флис.
Сумка має додаткові ремені, щоб пристебнути до сидіння автомобіля, одна сторона сумки повністю з щільної сітки.
Ваш улюбленець не заважатиме керувати автомобілем. Так само можна використовувати окремо як переноску.
Розміри у см (ширина-длин-висота):
25х40х32
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 045 ₴



